Krem forcues dhe ushqyes
Lëkura e dëmtuar, e thatë dhe e ndjeshme 0% parabene Frymëzuar nga Natyra. Përmban ekstrakt aloe vera, gjalpë shea, vaj ulliri dhe d-panthenol. Ofron ushqim intensiv dhe rigjenerim. Rivendos shtresën mbrojtëse. E lë lëkurën të zbutur mirë, të lëmuar, të qëndrueshme, të dendur, të zhdërvjellët dhe të bukur. Përdoreni çdo ditë, mëngjes dhe mbrëmje për t'u përballur me fytyrën, qafën dhe dekolte.