Anti-rrudhe

/Anti-rrudhe
  • Lloji i lëkurës: i vjetër, që kërkon rigjenerim, të ndjeshëm. Frymëzuar nga Natyra. Përmban vaj trëndafili, vaj ulliri, gjalpë Shea dhe panthenol. Mbështet rigjenerimin natyral, ushqen dhe hidraton. Ruan rininë e lëkurës për më shumë kohë. Ekstraktet nga frutat e boronicës dhe lychee kanë veti anti-rrudhë dhe i jep gjyre dhe jetë lëkures. Si rezultat, një shtresë mbrojtëse e lëkurës rindërtohet, duke i dhënë një zbukurim dinjitoz, duke u dukur më i ri dhe duke e bërë fytyren më të butë. Rrit bukurinë natyrale dhe ju bën te dukeni më të rinj. 150 ml
  • Krem anti-rrudhë ultra i pasur Lëkura e thatë, e prirur për rrudhat dhe acarim të lëkurës 0% parabene Frymëzuar nga Natyra. Përmban vaj Argan, gjalpë Shea, vitaminë E dhe panthenol. Ofron balancën optimale të ushqyerjes, hidratimit dhe lubrifikimit. Zvogëlimin e thellësisë së rrudhave dhe relakson acarim. E lë lëkurën të zhdërvjellët, të fortë, të lëmuar dhe të butë. Përdoreni çdo ditë, mëngjes dhe mbrëmje për t'u përballur me fytyrën, qafën dhe dekolte 150 ml