Basil Ekstrakt Shampo

Basil Ekstrakt Shampo

1,290 L

Basil Ekstrakt Shampo është një shampo kundër rënjes së flokut.

Shampo është hapi i parë në kujdesin e flokëve dhe pastrimin e lëkurës së kokës dhe përgatit flokun për të marrë komponentë të mëtejshëm të forcimit dhe trajtimit të humbjes së flokëve.

Informohu më shumë

Efektet pas 4 javësh përdorim:

~ flokët bëhet me shkëlqim dhe të butë në prekje
~ të mbrojtura nga acarimi
~ nuk dobesohet rrënja e flokut
~ lehtëson e acarimit dhe kruajtes
~ krijon shtrese kunder ndotjes dhe diegies nga dielli
~ pengon humbjen e tepërt të flokëve
~ zbut flokët tuaj dhe rrit volumin e tyre
~ stimulon rritjen e re të flokëve
~ gjallëron rrashtin e kokës

NMF

Faktori natyral hidratues është një substancë që mbron lëkurën nga dehidrimi, duke mbajtur nivelin optimal të lagështirës në shtresat e sipërme

Përdorimi

Ju mund të përdorni shampon sa herë që është e nevojshme që ju të lani kokën, madje edhe cdo ditë. Shpërndani shampon gjatë gjithë gjatësisë së flokëve me lëvizje masazhi, pastaj shpëlarje me ujë të vakët. Përsëritni, nëse është e nevojshme.

Përbëresit

Ujë, Sulfat Myreth Sodium, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Lauryl Glucoside, Chloride Sodium, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Polyquaternium-10, Arktium Lappa Extract Root, Parfum, Propylene Glycol, Acid Citric, Benzoate Natriumi, Benzyl Alkooli Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.