Basil Ekstrakt Spray

Basil Ekstrakt Spray

1,290 L

Pas pastrimit të rrashtit te kokës dhe flokëve me Basil Element Shampo, vjen hapi tjetër i trajtimit i cili është sigurimi i ushqimit të flokut

Informohu më shumë

Efektet pas 4-tër javë përdorim:

~ pengon humbjen e tepërt të flokëve
~ forcon dhe trrash flokët tuaj
~ floket janë të hidratuar
~ stimulon rritjen e flokëve të rinj
~ rikthen strukturën e flokëve dhe krijon një shtresë mbrojtëse
~ lehtëson kokën, mbron nga irritimet
~ qetëson kruarjet
~ rinon flokun
~ rregullon veprimtarinë e gjëndrave dhjamore

Kreatin Hydrolyzate

Hidrolizat i kreatinës është një substancë që riplotëson përbërësit natyralë që përbëjnë strukturën e flokëve. Shton volumin e flokëve dhe flokët tuaj bëhen të fortë dhe të shëndetshëm.

Përdorimi

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Ne rekomandojmë përdorimin e tij pas çdo larjeje të flokëve. Hidheni përbërësin në duart tuaja, përhapeni në mënyrë të barabartë gjatë gjithë gjatësisë së flokëve dhe kokës. Shpëlarje me ujë të vakët pas 5 minutash

Përbërësit

Ujë, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, BETAINE COCAMIDOPROPYL, Cocamide DEA, Glycerine, Lauramidopropyl BetainE, Polyquaternium-70, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Ocimum Basilicum Rrënja e rrënjëve Kultura Ekstrakt, Parfum, Glukoza, Sorbitol, Glutamate Natriumi , Natriumi PCA, glicina, acidi laktik, proteinat e grurit të hidrolituar, panthenol, dipropilen glikol, EDTA të disodiumit, sorbati i kaliumit, benzoat natriumi, PHENOXYETHANOL, ETILHEXILGLICERIN, DIACETATAT TETRASODIUM GLUTAMATE, acid limoni, Linalool.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.