Shampo Kamomili

Shampo Kamomili

490 L

Shampo për flokë të thatë

0% parabens, ngjyrues artificial, SLS, SLES

Informohu më shumë

Në serinë e shampove bimore të Green Pharmacy ne kemi mbledhur gjithçka që na jep Nëna Natyrë. Ekstrakti i kamomilit ka një efekt forcues dhe anti-inflamator, rigjeneron, zbut irritimet dhe kruajtjen e kokës, ushqen folikulet e flokëve. Ai përmban flavonoide që luftojnë rrezet e dëmshme. I lë flokët të shëndetshëm, me shkëlqim të bukur natyror. Bollëku i vitaminës C, një antioksidant natyral dhe vitaminë B3, përmirëson gjendjen e kokës. Flokët tuaja bëhen të lehta, me shkëlqim, fleksibël dhe të hidratuar mirë.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.