Shampo Hithre

490 L

Shampo për flokë normal.

0% parabens, ngjyrues artificial, SLS, SLES

Informohu më shumë

Fuqia e bimëve për shekuj konsiderohen miqësore ndaj flokëve. Rigjeneron flokët e dëmtuar, forcon të brishtësinë e flokut, në sajë të pranisë së ekstrakteve nga bishtkali (lloj bime), hithrat djeges, lisi i Shën Gjonit, gështenjës së kuajve dhe boronicës. Hidraton dhe ushqen. Përmirëson punën e gjëndrave dhjamore dhe folikulave të flokëve të kokës. Forcon flokët nga rrënja në majë, parandalon skajet e ndarë. Flokët janë më të shëndetshme, fleksibël, plot energji dhe më lehtë për t’u krehur.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.