Shampo Marigold

Shampo Marigold

490 L

Shampo kundër zbokthit

0% parabens, ngjyrues artificial, SLS, SLES

Informohu më shumë

Në serinë e shampoos bimor të Green Pharmacy ne kemi mbledhur gjithçka që na jep Nëna Natyrë. Ekstrakti i marigoldit është një ilaç popullor i provuar në parandalimin e problemeve me flokët dhe kokën tuaj. Ajo ka një efekt anti-inflamator dhe qetësues, neutralizon radikalet e lira, forcon kapilarët e kokës. Ajo parandalon zbokthin dhe humbjen e flokëve, sidomos në flokë të prirur ndaj yndyrës. Shampo i lë flokët tuaj të shëndetshëm, të lagësht, fleksibël dhe me shkëlqim.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.