Shampo me Argan dhe Shegë

Shampo me Argan dhe Shegë

490 L

Shampo për flokë yndyror dhe maja të thata

0% parabens, ngjyrues artificial, SLS, SLES

Informohu më shumë

Në serinë e shampove bimore të Green Pharmacy ne kemi mbledhur gjithçka që na jep Nëna Natyrë. Për shekuj me radhë, vaj natyral i arganit,lengu i artë i Marokut, rikthejnë shkëlqimin e flokëve, rigjeneron, ju bën flokët e butë, elastike, të lehtë për tu krehur dhe stiluar. Ajo mbron flokun nga faktorët e jashtëm, forcon dhe ushqen kokën. Panthenol hidraton dhe rigjeneron, në mënyrë të ngjashme me ekstraktin e shegës, i cili gjithashtu freskon ngjyrën e flokëve. Shampo e lë flokët tuaj të leht, me shkëlqim, elastik dhe të hidratuar mirë.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.