Shampo me vaj Macadamia dhe Keratinë

Shampo me vaj Macadamia dhe Keratinë

490 L1,490 L

Dr. Santé Shampo për Rindërtim dhe mbrojtja e Vajit Macadamia dhe Keratin. Flokë të butë dhe me shkëlqim Për flokët e dobësuar Macadamia Linja e flokëve përfiton nga vetitë unike, restauruese dhe mbrojtëse të vajit Macadamia, të pasura me acide yndyrore, të cilat zbutin flokët dhe duke depërtuar thellë në boshtin e flokëve.

Informohu më shumë

Dr. Santé Shampo për Rindërtim dhe mbrojtja nga vaji Macadamia dhe Keratin.

Flokë të butë dhe me shkëlqim

Për flokët e dobësuar

Linja e flokëve Macadamia përfiton nga vetitë unike, restauruese dhe mbrojtëse të vajit Macadamia, të pasur me acide yndyrore, të cilat zbutin flokët dhe duke depërtuar thellë në boshtin e flokëve, rindërtimin e shtresës së lipideve. Efikasiteti i punës Monoi dhe Moringa Oils izolojnë flokët me një shtresë të padukshëme që e mbron atë nga efektet e dëmshme të faktorëve të mjedisit. Keratin, i cili është një element bazë i ndërtimit të flokëve, arrin pjesët që kërkojnë përforcime shtesë, duke parandaluar brishtësinë dhe skajet e ndara. Ndihmon flokët të mbajnë lagështi.

Shampo pastron butësisht mbetjeve e flokëve nga agjentët stilues (si llaku, xheli i flokeve etj), i rikthen nje butësi të këndshme dhe e përgatit për trajtime të mëtejshme rigjeneruese.

1000 ml, 250 ml

Përbërësit:

Aqua, Sulfate Myreth Sodium, Cocamidopropyl Betaine, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycereth-2 kokosit, Cocamide Dea, Cocamide Mea, Peg-12 Dimethicone, Macadamia Oil Integrifolia Seed, Cocos Nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Ekstrakt Lule, Moringa Oleifera Oil , Keratin hidrolizues, proteina soje të hidrolizuar, acid limoni, parfumi, alkooli benzil, metilklorizotiazolinon, metilizotiazolinon, benzil salicilat, Linalool, Ci 19140, Ci 16255, Ci 73015, Ci 42090.

Si të përdorni: Përhapni një sasi të mjaftueshme të shamponit në flokë të lagur, masazhojini me gishta deri sa të shkumojnë, pastaj shpëlaje me ujë. Përsëritni, nëse është e nevojshme.

Masat paraprake: Në rast kontakti me sytë, shpëlaje me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.