Spray me Macadamia dhe Keratinë

Spray me Macadamia dhe Keratinë

690 L

Dr. Santé Spray i flokëve me efekt Rikonstruksioni dhe Mbrojtje falë Vajit Macadamia dhe Keratines, krehja është më e lehtë si dhe perfitohet rikonstruksion i menjëhershëm për flokët e dobësuar. Linja e flokëve Macadamia përfiton nga vetitë unike, restauruese dhe mbrojtëse të vajit Macadamia, të pasura me acide yndyrore, të cilat zbutin flokët duke depërtuar thellë në boshtin e flokëve.

Informohu më shumë

Dr. Santé Spray i flokeve me funksion Rikonstruksioni dhe Mbrojtje me Vaj Macadamia dhe Keratin

Krehje e lehtë

Rindërtim i menjëhershëm

Për flokët e dobësuar.

Linja e flokëve Macadamia përfiton nga vetitë unike, restauruese dhe mbrojtëse të vajit Macadamia, të pasur me acide yndyrore, të cilat zbutin flokët dhe duke depërtuar thellë në boshtin e flokëve, rindërton shtresën e lipideve. Efikasiteti i punës Monoi dhe Moringa Oils izolojnë flokët me një shtresë të padukshëme që e mbron atë nga efektet e dëmshme të faktorëve të mjedisit. Keratin, i cili është një element bazë i ndërtimit të flokëve, arrin pjesët që kërkojnë përforcime shtesë, duke parandaluar brishtësinë dhe skajet e ndara. Ndihmon të mbajnë lagështi duke mbështjellë flokët nga jashtë. Proteinat e sojeve ushqejnë flokët dhe shtojnë shkëlqimin. Proteinat e grurit ulin brishtësinë e flokëve me mbi 80%.

Formulimi ndihmon në rindërtimin e strukturës së flokëve, i jep flokëve një pamje të shëndetshme dhe të pastër. Pas aplikimit, flokët tuaj bëhen fleksibël dhe me stil që duket e natyrshme.

150 ml

Përbërësit:

Aqua, Peg-12 Dimethicone, Proteina Soy Hydrolyzed, Peg-40 Oil Castor Hydrogenated, Oil Seed Macadamia Integrifolia, Cocos Nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Extract Lule, Moringa Oil Oleifera, Keratin Hydrolyzed, Proteina gruri Hydrolyzed, Panthenol, Polyquaternium-10, Acid Citric, Parfum, Diazolidinyl Urea, Benzoat natriumi, Sorbit kaliumi, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene.

Si të përdorni: Hidhe sprajtin nga një distancë prej 15-20 cm në flokë të sapolare qofshin ato te thatë ose te njome. Mos shpëlarj.

Masat paraprake: Në rast kontakti me sytë, shpëlarje me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.