Vaj floku me Macadamia dhe Keratinë

Vaj floku me Macadamia dhe Keratinë

690 L

Dr. Santé Vaji i flokeve me funksion Rikonstruksioni dhe Mbrojtja e siguruar nga Vaj i Makadamit dhe Keratin. Flokë të butë dhe me shkëlqim. Për flokët e dobësuar. Linja e flokëve Macadamia përfiton nga vetitë unike, restauruese dhe mbrojtëse të vajit Macadamia, të pasura me acide yndyrore, të cilat zbutin flokët dhe duke depërtuar thellë në boshtin e flokëve.

Informohu më shumë

Dr. Santé Vaji i flokeve me funksion Rikonstruksioni dhe Mbrojtja e siguruar nga Vaj i Makadamit dhe Keratin.

Flokë të butë dhe me shkëlqim.

Për flokët e dobësuar.

Linja e flokëve Macadamia përfiton nga vetitë unike, restauruese dhe mbrojtëse të vajit Macadamia, të pasur me acide yndyrore, të cilat zbutin flokët dhe duke depërtuar thellë në boshtin e flokëve, rindërtimin e shtresës së lipideve. Efikasiteti i punës Monoi dhe Moringa Oils izolojnë flokët me një shtresë të padukshëme që e mbron atë nga efektet e dëmshme të faktorëve të mjedisit. Vaj ulliri ushqen në mënyrë efektive dhe hidraton flokët tuaj. Formulimi ka për qëllim mbushjen e plotë të flokëve me vaj makadamik jashtëzakonisht të vlefshëm në mënyrë që flokët të rifitojnë butësinë e saj, fleksibilitetin dhe shkëlqimin e shëndetshëm.

50 ml

Përbërësit:

Dimethiconol, Cyclopentasiloxan, Phenyl Trimethicone, C12-15-Alkyl Benzoate, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Ekstrakt Lule, Moringa Oleifera Oil, Olea Europaea Fruta Naftës, hidrolizohet Keratin, Beta Carotene, Parfum, Benzyl Salicylate , Linalool, Benzil Benzoat, Limonene.

Si të përdorni: Hidhni 1-2 pika vaj në duart tuaja dhe përhapeni atë në flokë të thatë ose të lagur. Mos e shpëlarj.

Masat paraprake: Në rast kontakti me sytë, shpëlarje me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.